Kuchařské recepty pro každý den

KUCHAŘSKÉ RECEPTY

DALŠÍ KATEGORIE

Dnes je 26. května, úterý, svátek má: Filip

Hospůdka Na Hrázi (Sobín)

     V Hostivické ulici v obci Sobín se nachází hospoda Na Hrázi. Lákají zde hosty na jídlo, a tak i já se nechal zlákat, doufaje, že dostanu slušné jídlo za rozumnou cenu.
Ze seznamu nabízených jídel, který se bez problémů vejde na jednu stranu papíru A4, jsem si vybral "vepřový steak Zbojník" s americkými brambory (cena 125,- Kč). Jídlo bylo hotové za 10 minut. A sice zasytilo, ale nenadchlo. Po celou dobu konzumace se o moje jídlo zajímaly také mouchy.
     Při druhé návštěvě jsem opět prošvihl čas, kdy se podávají hotovky, a tak jsem si objednal "vepřový řízek kata Mydláře" s americkými brambory (cena 155,- Kč). Kdyby jídlo bylo připraveno řádně a vypustily by se zbytečnosti typu párek (který byl i ve "Zbojníkovi"), mohlo by za nabízenou cenu být místním hitem. Jenže ani tentokrát nebyl důvod k jásotu, spíše naopak. Masa sice byly dva plátky, ale oba smrděly. Nejspíš si paní kuchařka usnadnila práci, maso nakrájela alespoň na týden dopředu a v tomto stavu dlí maso v ledničce za nezájmu hostů už několik dní. Uff..
I dnes měly o moje jídlo zájem mouchy...

     Přeji dobré zažití.

8.října 2012
stb

Zpět na seznam restaurací

©2020 CBMonitor.cz     Jakékoliv šíření obsahu webu nebo jakékoliv jeho části bez písemného souhlasu majitele a provozovatele webu není dovoleno!