Kuchařské recepty pro každý den

KUCHAŘSKÉ RECEPTY

DALŠÍ KATEGORIE

Dnes je 27. května, středa, svátek má: Valdemar

Motorest Fantasy

     Po nákupech v NSR jsem se vracel zpět do Prahy přes Boží Dar a Karlovy Vary. Snad nikdy jsem se netěšil domu tolik, jako dnes, ale hlad jsem měl jako vlk a tak jsem nakonec zastavil na jídlo u motorestu Fantasy. Ten najdeme na křižovatce silnic 27 (z Mostu do Plzně) a 6 (Karlovy Vary - Praha).
     Po vstupu mne přivítalo celkem příjemné prostředí. Kromě mne tam byli ještě dva hosté, číšnice a další personál zevlující u baru, neb asi neměl co na práci. Potěšila mne nabídka mého oblíbeného nealkoholického piva Clausthaler, které jsem si také hned objednal (40,- Kč) a z nabízených jídel jsem si vybral "Pikantní guláš s bramboráčky" (100,- Kč). Pivo bylo výborné. Guláš nikoliv. Na talíři byly pěkně opečené, ale původně mražené "průmyslové" bramboráčky. Guláš byl posypán hodně "unavenou" zeleninou a šedivým "vyšeptaným" křenem. Už při prvním pohledu mne napadlo, že je guláš k těm bramboráčkům dost řídký. Pak jsem ochutnal...
     Maso v guláši bylo naprosto nepoživatelné, pokus o jeho konzumaci mne stál spoustu přemáhání a sebezapření. Po ochutnání několika různých kousků masa jsem to vzdal, snědl pouze bramboráčky a zbytek vrátil. Tak neuvěřitelně hnusný guláš jsem ještě nikdy neměl - dokonce i na pražské "Poště" byl o něco stravitelnější. Máte-li hlad a chcete nutně jíst v Kolešově, pak raději navštivte sousední bufet. Ten sice prodává průmyslové hotovky, ale ty budou zcela určitě poživatelnější.

7.listopadu 2010
stb

Zpět na seznam restaurací
©2020 CBMonitor.cz     Jakékoliv šíření obsahu webu nebo jakékoliv jeho části bez písemného souhlasu majitele a provozovatele webu není dovoleno!