Kuchařské recepty pro každý den

KUCHAŘSKÉ RECEPTY

DALŠÍ KATEGORIE

Dnes je 23. září, středa, svátek má: Berta


Párky grilované se sýrem

Kategorie: předkrmy

Hodnocení receptu: 1 2 3 4 5
Na recept párky grilované se sýrem potřebujeme tyto suroviny:

   • 200g párků
   • 8 rohlíků
   • 150g tvrdého sýra
   • 2 lžíce másla
   • 4 lžíce kečupu
Recept párky grilované se sýrem připravíme takto:
Oloupané párky nakrájíme na centimetrové díly a sýr na kostičky. Z rohlíků seřízneme vršky a lžičkou vydlabeme část střídky. Vnitřky rohlíků pomažeme máslem, mírně osolíme a střídavě do nich rozložíme kostičky párků a sýra. Potom rohlíky zapečeme pod grilem, až párky zčervenají a sýr se začne rozpouštět. Zapečené nakrájíme na 2cm díly, pokapeme kečupem a podáváme.V naší kuchařce bylo kromě receptu Párky grilované se sýrem nalezeno ještě několik dalších receptů, které by vás mohly zajímat:

Avokádo zapečené se sýrem   Bagety se sýrem, šunkou a brusinkami   Domácí křenové párky   Grilované chobotnice   Grilované sýrové toasty   Chleby zapékané se sýrem   Lilky plněné kozím sýrem a šunkou   Míchaná vejce se strouhaným sýrem   Palačinka se sýrem a šunkou   Párky zapečené v listovém těstě   Pečená jablka se sýrem   Pivní chlebíčky se sýrem a šunkou   Rajčata plněná šunkovou pěnou a sýrem   Slaninová rolka se sýrem   Šunka zapečená s banány a sýrem   Šunková roláda se sýrem   Švestky plněné kozím sýrem zapečené v anglické slanině   Tousty s pikantní klobásou a kozím sýrem   Vejce plněná sýrem   Zapečená rajčata plněná vejci a sýrem   Zapečená vejce se šunkou a sýrem   Zapečený chléb se sýrem a salámem  


párky grilované se sýrem, recept, předkrmy


DISKUSE:
Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.


©2020 CBMonitor.cz     Jakékoliv šíření obsahu webu nebo jakékoliv jeho části bez písemného souhlasu majitele a provozovatele webu není dovoleno!